header ok

× Angyalokról, szellemekrõl, szellemvilág fogalmáról, mûködésérõl, a szellemtani tanításokról.

locked A szellemvilág és a szellemi segítõk

5 éve 3 hónapja #5121 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szellemvilág és a szellemi segítõk
.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 9 hónapja #5652 Írta: Margit
.

NAPI ANGYALI ÚTMUTATÁS - OKTÓBER 16: BÍZD RÁNK A GONDJAIDAT

Drága Isten és Rafael arkangyal, kész vagyok átadni nektek az aggodalmaimat. Kérlek, segítsetek, hogy teljesen rátok tudjam bízni magam, hogy vezethessetek.

A felesleges aggodalmak csak súlyosbítják a fennálló egészségügyi problémádat, és az angyalok szeretnének segíteni.
Rafael arkangyal kész átvenni és átalakítani az egészségeddel kapcsolatos félelmeidet.

Többféle módon is rábízhatjuk félelmeinket az angyalokra, például írhatunk levelet, beszélhetünk hozzájuk hangosan, gondolatban elmondhatjuk Rafael arkangyalnak az aggodalmainkat, vagy mélyen be- és kilélegezve átadhatjuk félelmeinket Istennek és Rafael arkangyalnak.

Doreen Virtue

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #5728 Írta: Margit
.

--
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #6125 Írta: Margit
.

--
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #7063 Írta: Margit
 Angyali mese leszületésről

Egy kerekasztalnál ülve BÁTOR és ERŐS lelkek tanácskoztak: - Én azért megyek a földre, hogy megtanuljak megbocsátani. Ki segít nekem ebben?

A lelkek együttérzéssel, és egy kicsit megrémülten megszólaltak:

- Ez az egyik legnehezebb lecke...Egy élet alatt nem lehet vele megbirkózni Sokat fogsz szenvedni. De szeretünk és segítünk...

Egy lélek ezt mondta neki:

- Készen állok arra, hogy veled menjek a Földre és segítsek neked. A férjed leszek. A családi életünkben sok probléma az én hibám lesz, és megtanulsz megbocsátani nekem.

A második lélek sóhajtott:

- Én is szüleid egyikévé válhatok, nehéz gyerekkort adhatok neked, akkor beleszólok az életedbe, megnehezítem a dolgokat, és megtanulsz megbocsátani nekem.

A harmadik lélek ezt mondta neki:

- És én leszek az egyik főnököd, és sokszor igazságtalanul, arroganciával fogok bánni veled, hogy megtanuld érezni a megbocsátás érzését. Más lelkek vállalták, hogy különböző időpontokban találkoznak vele, hogy megerősítsék a leckét...

Tehát mindegyik lélek kiválasztotta a leckét, kiosztották a szerepeket, elkészítették az élettervet, ahol majd megtanulják és kiképzik egymást, és leereszkedtek a Földre, hogy végrehajtsák őket.

De van egy különlegesség a lelkekben: a születés pillanatában törlődik az emlékezetük. És csak néhányan jönnek rá, hogy sok esemény nem véletlen, és minden ember pont akkor lép az életünkbe, amikor a legnagyobb szükségünk van rá, hogy megtanuljunk egy leckét...

(forrás: Karsay I. hirleveléből részlet)

--
Téma zárolva.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Képes idézetek (kattints a képre)

Látogatottság

Ma178
Tegnap503
A héten1559
Ebben a hónapban7305
Összesen6272182