Jézus a fény
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek (1 fő olvassa) (1) Vendég
Szellemtan
A végére Hozzászólás a témához Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: "Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 1 éve, 4 hónapja  
.

Ian McCormack - Túléltem a halálomat

Rengeteg történet szól arról, hogy az emberek elhagyják a testüket, és a mennyezeten lebegve nézik, amint testük orvosi beavatkozáson esik át egy kórházban. Ezeket a történeteket azok mesélik, akik úgy döntöttek, hogy visszatérnek.

Közéjük tartozik az egykori szörfös, az új-zélandi Ian McCormack is.

Amikor Ian fiatal korában Srí Lanka partjainál szörfölt, megcsípte hat medúza. Már akár egyetlen ilyen állat csípése is halálos lehet, ha nem kezelik azonnal.

Iant eszméletlen állapotban vitték kórházba, és akkor került először kapcsolatba egy láthatatlan spirituális erővel, amikor a mentőben szállították.

Különféle emberek képeit látta maga előtt, akik a múltban megbántották, és egy hang azt kérdezte, meg tud-e nekik bocsátani? Először nemet mondott, de aztán megkérdezte a láthatatlan hangot: "Ha megbocsátok azoknak az embereknek, Isten is megbocsát nekem a léha életemért?"

A kórházba érve Ian McCormack a műtő felett lebegve találta magát. Korábban sokat utazgatott Keleten, tanulmányozta a jógát és egyéb spirituális módszereket, így megértette a testét elhagyó szellem és az asztrális utazás fogalmát.

Miközben a testében ható méreganyagok teljesen lebénították, érezte, hogy haldoklik, és olyan útra indul, ahonnan nem térhet vissza. Ekkor Ian bámulatos utazást tett.

Egy sötét síkon tett rémisztő út után, egy fénynyaláb szippantotta fel, és egy alagúton áthaladva tiszta fehér fényben fürdött meg. Azon vette észre magát, hogy, hogy kommunikál a fénnyel, és az végül összekapcsolja azzal, amit a teremtés Forrásának hisz.

Hirtelen teljes lényét feltétlen szeretet töltötte el, amit akkoriban nem érzett megérdemeltnek. Aztán egy fehér fényruhába burkolózott alak lépett elő, és feléje nyújtott kézzel üdvözölte.

Ian ezt úgy írta le, hogy a fény az idegen arcából ragyogott, és az elképzelhető legtisztább energiába burkolta be. Mivel Ian érezte, hogy gyermeki ártatlansága tér vissza, belenézett abba, amit máig is "Isten arcának" hisz.

Ahogy a fényalak megfordult, egy kapu nyílt meg mögötte, és Ian leírása szerint feltárult "egy teljesen új örökkévalóság, egyfajta új föld. Kristálytiszta patakok, virágok, fák és zöld dombok mindenfelé, de sehol egy ember. Olyan volt, mint egy érintetlen kert - a paradicsom. Egy új mennyország is létezett az új föld fölött."

Amikor Ian ezen végignézett, úgy érezte, idetartozik, és azon csodálkozott, hogy miért nem ide született először. Megtudta, hogy ha része akar lenni ennek a világnak, akkor újjá kell születnie. Aztán rájött, hogy a mentőben átélt esemény lényegében újjászületés volt, hiszen akkor megbocsátást adott és kapott. A fénynyaláb felajánlotta, hogy válasszon: ott marad, vagy visszatér a földre.

Ian már azon volt, hogy megmondja az alaknak, hogy maradni akar, amikor annak válla fölött átnézve meglátta az alagútban álló anyját. Ráébredt az anyja iránt érzett szeretetére, és hogy halála mit jelentene az anyja számára, ezért vonakodva úgy döntött, hogy visszatér fájdalom gyötörte testébe.

Ian McCormack élete a felépülése után drasztikus fordulatot vett. Maga mögött hagyta a vad szörfös életét, a világot járja, és változatos összetételű közönség előtt mesél a tapasztalatairól.

http://rejtelyekszigete.com/ian-mccormack-tuleltem-a-halalomat/

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2018.03.15 18:51 Név: Margit.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
  A hozzászólást mindenki csak regisztráció vagy bejelentkezés után teheti meg!
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 1 éve, 3 hónapja  
.

Karmikus sebhelyek, anyajegyek, testi hibák - Az előző életek bizonyítékai

Vajon van-e jelentésük a különféle testtájakon elhelyezkedő anyajegyeknek, bőrelváltozásoknak, sérüléseknek és esetleges fogyatékosságoknak? A reinkarnáció elméletét elfogadó szakemberek szerint a válasz: egyértelmű igen.

Tény, hogy számtalan olyan esetet jegyeztek fel, amikor regressziós hipnózis alatt a páciens " miközben korábbi életeiről beszélt " pontosan le tudta írni azokat a fizikai sérüléseit, amelyek szélsőséges esetben akár a halálát okozhatták.

Egy fiatal ápolónő beszámolt arról, miszerint egyik korábbi életében az I. világháború idején katona volt. 19 évesen, saját önfejűségének köszönhetően veszítette el az életét egy lövészárokban, amikor az ellenséget parancs ellenére megközelítette, majd tapasztalatlanságában nem tudott elmenekülni szorult helyzetéből. Elfogói a helyszínen agyonlőtték - a golyó, amely a mellkasába fúródott, azonnal végzett vele.

A nő a regressziót követően, meglepetten döbbent rá: a mellkasán, pontosan a szíve fölött található, tenyér nagyságú bőrelszíneződés arra az életére emlékezteti, amely során "engedetlensége" miatt, elveszítette a legdrágábbat: az életét.

forrás: Paul Roland: Reinkarnáció / astronet.hu

Részlet - http://rejtelyekszigete.com/karmikus-sebhelyek-anyajegyek-testi-hibak-az-elozo-eletek-bizonyitekai/

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2018.03.21 20:56 Név: Margit.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 1 éve, 3 hónapja  
.

Halálközeli élmény - Átjáró Ég és Föld között - Putnoki Tibor, Horányi Ágnes - 46 perces film

https://www.youtube.com/watch?v=DefqH54EqZ4

Naplózott Naplózott  

--
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 1 éve  
.

45 percig halott volt, majd visszatért! Elképesztő dolgokat mondott a férfi!

Az ohioi kórház dolgozóit sokkolta az az eset, amikor egy betegegük közel egy óra elteltével visszatért a túlvilágról. Brian Miller( 41), akit szívrohammal vittek kórházba, csodálatos dolgot élt át a túlvilágon, amit felébredése után el is mesélt mindenkinek.

Azt állítja látta a halál utáni pillanatokat, és szeretné, ha ezek után senki sem gondolná, hogy a halál után élet rossz lehet, mert ő eltöltött ott egy kis időt. Munka közben, egy konténer felnyitásakor Brian erős mellkasi fájdalmat érzett, azonnal felismerte, hogy valami nem stimmel. Telefont ragadott és tárcsázta a 911-et: " Kamion vezető vagyok és azt hiszem valami nagyon nincs rendben!" - mondta a mentősöknek.

A mentők kiérkezésekor kiderült, hogy a fő verőere gátolta a vér áramlását a szívéhez, ez okozta a szívrohamot. Gyorsan a helyi kórházba szállították, ahol az orvosok megkezdték az újraélesztését. Sikerült visszahozni Briant azt életbe, de alig 2 perc leforgása alatt szíve ismét feladta a harcot, és újabb halál lépett fel. Ekkor percekig próbálkoztak a megmentésével, de pár perc után bejelentették, hogy halott.

Ekkor jutott el Brian a mennyei világba. - Az egyetlen dolog, amire emlékszem, hogy elkezdtem látni a nagy sötétségben a fényt, aminek a hátterében gyönyörű virágok voltak. A nemrég elhunyt édesanyám közeledett felém, ami a legszebb dolog volt az egészben. Arca kisimult volt, vidám, szinte sugárzott róla valami szavakba önthetetlen dolog. Megragadta a karomat és azt mondta nekem, hogy még nincs itt az ideje annak, hogy vele maradjak, vissza kell mennem. Elengedett, én csak álltam szótlanul, majd ő eltűnt a fehérségben, én pedig már a kórházi ágyon tértem magamhoz egy sötét szobában.

Amikor az orvosok meglátták, hogy két lábon sétál a kórház folyosóin, csaknem rosszul lettek. Érthetetlen volt ugyanis, hogy közel egy óra elteltével hogy térhet magához egy halott ember.

"Nagyon örülök, hogy visszatérhettem az élők közé, és annak is nagyon örülök, amit a túlvilágon tapasztaltam. Ezek után biztos hinni fogok a túlvilági életben."
(levélben kaptam)

Forrás:

szupertanacsok

http://www.napjaink.org/45-percig-halott-volt-majd-visszatert-elkepeszto-dolgokat-mondott-a-ferfi/

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2018.07.09 20:50 Név: Margit.

--
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 11 hónapja, 4 hete  
.

Van élet a halál után? Íme, a 7 leggyakoribb halál közeli élmény a beszámolók alapján

Az embert mindig is foglalkoztatta, hogy van-e élet a halál után. Paradox kérdés, amelyre a választ nehéz megválaszolni mindaddig, míg életben vagyunk. Vagy mégis? Sok olyan ember van, aki azt állítja, hogy járt már a túlvilágon ? hogy szakszerűen fogalmazzak ?volt már része halál közeli élményben. Ezek a beszámolók gyakran lenyűgözőek és élmény gazdagok, de némelyikük ijesztően hangzik.

Valóban betekintést nyerhettek egy olyan dimenzióba, ami a lélek halhatatlanságát igazolja? Vagy csak az idegi és élettani folyamatok illuzórikus színjátékának voltak főszereplői ezek a személyek az élet és halál mezsgyéjén?

Nem tudhatjuk, hiszen a tudományos és spirituális elképzelések is gazdag magyarázattal szolgálnak mindkét igazság bizonyítására. Egy viszont biztos: a halál közeli élmények esetében megdöbbentően sok a közös elem és megtapasztalás.

Íme, ezt látták, hallották, érezték és tapasztalták meg a visszatérők, akiknek élete ezek után gyökeresen megváltozott:

1. A fény

Az emberek nagy többsége, akik visszatértek, beszámoltak arról, hogy látták a híres ?fényt az alagút végén.? Ez a leggyakoribb jelenség, amit megtapasztalnak azok a személyek, akik rövidebb ideig halottnak voltak nyilvánítva az életfunkcióik hiánya miatt.

2. Lebegés a test felett

A ?testen kívüli élmény? azt jelenti, hogy látták kívülről élettelen testüket, miközben megőrizték teljes tudatosságukat. Az Énjüket nem a fizikai testtel azonosították, hanem azzal a tudattal, ami már a testükön kívül volt. Annak ellenére, hogy fizikai testük halottnak volt nyilvánítva mindent láttak hallottak és megtapasztaltak abban a térben, amelyben voltak.

3. Az őrangyalok

Számos ember azt állította, hogy látott legalább egy szellemi erőt, vagy angyalt, aki várta őket, rövid túlvilági tartózkodásuk alatt. Néhányan azt mondják, hogy segítették lelküket a túlvilágon, még mielőtt visszakerültek volna a testükbe.

4. A rokonlelkek

Ha nagy családod volt állj készen, hogy újra találkozol velük a túlvilágon. Sok ember, aki átélt halál közeli élményt, és visszatért az életbe azt mondja, hogy látta az elhunyt hozzátartozókat. Néhány beszámoló alapján úgy tűnik néhányak közülük a családhoz tartozó lelkek, akiket ha életük során nem ismertek, akkor is felismerték, míg mások rokonlelkek. A lelkek csoportja köszönti az újonnan érkezett lelket.

5. Az élet filmje

Készülj fel arra, hogy újra át fogod élni életed legjobb és a legrosszabb pillanatait. Sok ember beszámol erről a halál közeli élmények során. Látják eredményeiket, vágyaikat, félelmeiket és minden emléküket, amint lepereg az életük filmje pár pillanat alatt.

6. Béke és szeretet

Nagyon nagy többsége a beszámolóknak leírja, hogy a visszatérő lelkek megtapasztaltak egy végtelen béke és nyugalomérzést. Az ott átélt szeretet annyira erős, hogy szavakkal leírhatatlan.

7. Érdemes visszajönni?

Az elmondások alapján ez a tapasztalat olyan békés, és megnyugtató, hogy sok ember nem kíván visszatérni az életbe. De viszont, ha még dolguk van a földi életben, akkor vissza kell jönni. Ilyen esetekben a lélek egy teljesen más tudatossággal és életszemlélettel lesz felvértezve, ami meghatározza élete további alakulását.

Forrás: Filantropikum.com

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/utmutatoaleleknek1/?fref=ts

Naplózott Naplózott  

--
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Halálközeli élmények" és egyéb érdekességek 10 hónapja, 2 hete  
.
Halálközeli élmények - Igaz történetek ll.

A halálközeli élmények nem csak a megváltás hitét erősítik meg bennünk, hanem onnan visszatérve nagyon sokszor rendelkeznek az átélők olyan tudással, amely később segíti őket a reál világban. Sokan például valamilyen idegen nyelven kezdenek utána beszélni, amihez sokszor már egy kóma is elég. Egy jó barátom is megjárta így a másvilágot. Előtte nem volt nyelvérzéke, utána viszont gyorsan és könnyedén, alig egy év alatt tanult meg angolul. Kértem tőle, hogy számoljon be olvasóinknak élményéről.
ITT megtudhatod, milyen valójában az élet a halál után.

Sokat voltam fáradt, alig bírtam tartani magam, valahogy sosem aludtam eleget. Aztán egy nap rosszul lettem, majd az orvosi vizsgálatok sorozata után jelezték, hogy tumor van az agyamban. Ekkor felborult bennem minden, óriási kétségbeesést éreztem, de az orvosom nem hagyott sokáig gondolkodni, közölte, hogy műtéti úton tudnak rajtam segíteni. A műtétre 2007 júliusában került sor. Még arra emlékszem, hogy a feleségem néz rám, ahogy fekszem a kórházi ágyon, majd utána a következő kép, hogy hatalmas fényeket látok magam előtt. A kép egyre tisztább volt, a fények kiélesedtek, kezdtem érzékelni, hogy körülöttem emberek dolgoznak, orvosok és ápolók, akik a fejemnél nyúlkálnak. Eszembe jutott a műtét, hogy engem épp most műtenek.

"Ne!" gondoltam magamban, de ekkor fel akartam ülni, ami sikerült is, de valami furcsa dolog történt. Nem felültem, hanem először azt hittem, leesek a műtőasztalról. De nem az történt, hanem hirtelen lebegni kezdtem. A lebegés érzése leírhatatlan volt, de különös, hogy ilyenkor már nem éreztem pánikot. Visszanézve a testemet, láttam, ahogy az orvosok dolgoznak rajtam. Ekkor az egyik orvos felkiáltott:

-Baj van, leáll a szív!

Óriási sürgés-forgás kezdődött, miközben én egyre magasabbról szemléltem az eseményeket. Már a lámpa felett voltam, mikor a lámpán megláttam egy feketével felírt számot: 587. Ezt a számot akkor valamiért megjegyeztem, aminek később lesz jelentősége. Hirtelen mindent érzékelni kezdtem, a tudatom egyre inkább kiteljesedett, valahogy mindennel tökéletesen tisztában voltam, ami körülöttem történt. Félelmet, kétséget egyáltalán nem éreztem, teljes bizonyosság és nyugalom töltötte el egész énem, már legalábbis, aki éppen akkor voltam. Aztán egyszer csak hatalmas fény kezdett ragyogni, ami mindent beragyogott. Semmit nem láttam, csak a hatalmas fényt, ami ennek ellenére nem volt vakító számomra. Simogatott és kellemes volt, az egész leírhatatlan jó érzéssel töltött el, amire azóta is vágyom, de mégsem vetem meg miatta az életet. Egy megnyugtató hang szólt hozzám, hogy vissza fogok térni az életbe, nekem még nem jött el az időm. Ekkor a fény alábbhagyott, és hirtelen visszazuhantam a testembe, majd teljes sötétség következett. Amikor felnyitottam a szemem, a feleségem arcát láttam. Az orvos elmondása szerint, beszélni sem kellett volna tudnom, de teljesen magamnál voltam és ment a beszéd, sőt, minden más is jól ment. Azóta teljesen egészséges vagyok, igaz már az életmódom is más, vegetáriánus lettem. Elmondtam a feleségemnek, hogy mi történt velem, aki meghökkent és mondta, hogy pár percre valóban megállt a szívem. Az orvos ekkor jött be, aki meglepődött éberségemen. Elmondtam neki is, hogy mi történt, de csak mosolygott, majd feltett egy kérdést:

- Péter, mondja el nekem, ha a műtőasztal felett lebegett, látta-e a lámpát felülről?
A válaszom természetesen igen volt.
- Péter, volt arra egy szám is írva, nagy fekete betűkkel, emlékszik erre a számra?
- Természetesen - feleltem - , 587 volt ez a szám!

Az orvos ismét mosolygott, majd mondta, valóban ez a szám van a lámpára írva. Ezzel teszteljük azokat, akik kilépnek a testükből. Aki látja, emlékszik is rá, és minden bizonnyal járt a lámpa felett. - Sokat jelent számomra az, amit most elmondott.
Az orvossal azóta is jó kapcsolatban vagyok, sokat foglalkozik a fejlődésemmel, ő hisz abban, hogy az ember több, mint biológiai lény.

Péter azóta nagyon sikeres az életben és teljesen egészségesen él. Nem reagál a stresszre, nem káromkodik, mint előtte és nagyon sokat mosolyog. Nem csak ő, de felesége is éveket fiatalodott külsőre. Meg kellett ahhoz halnia egy kicsit, hogy újraszülessen. Ők már tudják, hogy van élet a halál után.

forrás: https://www.astro24h.hu/halalkozeli-elmenyek-igaz-tortenetek-ll/

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2018.09.04 18:00 Név: Margit.

--
Az elejére Hozzászólás a témához
Támogatja a FireBoardegyenesen az asztalra hozza a legújabb hozzászólásokat