Jézus a fény
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
"Beszélgető - üzenőfal" (1 fő olvassa) (1) Vendég
A végére Hozzászólás a témához Kedvencekhez hozzáadta: 1
TÉMA: "Beszélgető - üzenőfal"
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
"Üzenőfal" 7 éve, 11 hónapja  
Áldott Adventi készülődést kívánok minden kedves látogatónak.

IM.szerk.

.

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2011.12.15 22:25 Név: Margit.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
  A hozzászólást mindenki csak regisztráció vagy bejelentkezés után teheti meg!
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
"Üzenőfal" 7 éve, 10 hónapja  
.

Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kedves látogatónak.
Imre Margit szerk.
2011.

Naplózott Naplózott  

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Üzenőfal" 7 éve, 5 hónapja  
.

Naplózott Naplózott  

--
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Üzenőfal" 7 éve, 3 hónapja  
.

A fórum 4. születésnapja

2012.08.16.

Szeretettel köszöntök minden látogatót, aki az elmúlt évben látogatta a weboldalam és a fórumot.

Külön megköszönöm azoknak a látogatóknak a kitartó türelmét és szeretetét, akik az elmúlt években is megtiszteltek látogatásukkal.

Az elmúlt évek nehéz terhei alatt nagyon sokan kerestek felüdülést és lelki segítséget ezen az oldalon. Mindig azt teszem fel, amit látom, hogy sokan olvassák, érdekli ez embereket.

Nekem külön örömöt jelent az, ha látom, hogy
nagyon sok látogató keresi fel naponta a fórumot. Mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy valóban olyan jó ez az oldal, hogy ilyen sokan keresik fel naponta, szinte minden földrész országaiból.

A lelkemben azt érzem, hogy ezzel tudom segíteni azokat az embertársaimat, akik nekem annyi örömet okoznak azzal, hogy felkeresik az oldalamra feltett olvasnivalókat.

Egy kis statisztika az előző évhez képest.
Jelenleg a fórum 15 fő témakörrel rendelkezik és ezekben a témakörökben további 244 altémakör szerepel 2687 hozzászólással.

Az összes látogatói létszám eddig: 459.560 fő.

Továbbra is várom szeretettel a látogatókat és törekszem arra, hogy aktuális témákkal bővítsem a fórum témáit.

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2012.08.16 23:07 Név: Margit.

--
zsuzsi (Felhasználó)
Adminisztrátor
graphgraph
Vá: "Üzenőfal" 7 éve, 3 hónapja  
Köszönöm Margitka, hogy évek óta olvashatom írásaidat. Nagyon szeretem az oldalt, nekem igazi lelki felüdülést jelent.

Üdvözlettel: zsuzsi

Naplózott Naplózott  
Margit (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
graph
"Üzenőfal" 7 éve  
.
Őszi képek

2012.

.

Naplózott Naplózott  

Módosítás: 2012.10.23 22:15 Név: Margit.

--
Az elejére Hozzászólás a témához
Támogatja a FireBoardegyenesen az asztalra hozza a legújabb hozzászólásokat