Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Idézet

Idézet 1 éve 3 hónapja ezelőtt #6531

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

"A legszebb díszdoboz a szíved, benne az ajándék a szeretet, amit az éjszaka csendjében szépen leteszel a küszöbre. Annak a küszöbére, akinek szánod. És vársz. És reménykedsz. Reménykedsz, hogy kinyílik az ajtó, egy gyengéd kéz felemeli, kibontja, és magához öleli. Mert titokban erre vágyott.
Mert megkapta a legszebb ajándékot, amirõl valaha álmodott. A te szívedet, benne a te szeretetedet. És ha ez megtörténik, mindketten ajándékot kaptok. Egymást."

(Csitáry-Hock Tamás)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 1 éve 3 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Idézet 1 éve 3 hónapja ezelőtt #6541

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

" Három dolog soha nem tér vissza:

a kilőtt nyíl,
a kimondott szó,
és az elmúlt nap. "

(Georg Friedrich Daumer ).

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

Idézet 1 éve 3 hónapja ezelőtt #6556

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Idézetek -Sors - Élet.

--
Téma zárolva.

Idézet 1 éve 3 hónapja ezelőtt #6571

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

" Életed célja legyen a hála, az alázat, a higgadtság, a türelem, a jóság, a barátságosság, az udvariasság, a figyelmesség, a tudatosság, az igazságosság, az őszinteség, az igazság, az egyenesség, a kitartás, a tolerancia, az eltökéltség, az elfogulatlanság, az állhatatosság, a béketűrés, az isteni cselekvésbe vetett hit, a bátorság, a derekasság és a saját erkölcsöd szerinti külső-belső harmónia, s akkor megtalálod az életed értelmét is."

( Diethard Strecz)

--
Utolsó szerkesztés: 1 éve 3 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Idézet 1 éve 3 hete ezelőtt #6662

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
„A csodák mindig halkan zörgetnek ajtódon. Ha azt mondod, csak a szél zúg odakint, kavics koccant az üveghez, vagy néhány száraz falevél rezzent a földön, ha ülve maradsz, a csoda kívül reked. Te nem nyitottál ajtót neki.”

(Szepes Mária)
--
Téma zárolva.

Idézet 11 hónapja 3 hete ezelőtt #6689

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

"Sok ember fog ki- és besétálni az életedbe, de csak az igaz barátok hagynak lábnyomot a szívedben."

(Eleanor Roosevelt)

--
Utolsó szerkesztés: 11 hónapja 3 hete ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.175 másodperc