Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: A fórumra látogatóknak

A fórumra látogatóknak 11 hónapja 1 hete ezelőtt #6702

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
Bölcs gondolatok

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

A fórumra látogatóknak 10 hónapja 1 hete ezelőtt #6734

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

A fórumra látogatóknak 10 hónapja 3 napja ezelőtt #6738

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

.
Menekülés az érzelmek elől

Vannak emberek, akik kitartóan kutatnak valami után, legyen az egy érzés vagy egy személy, majd mikor meglelik, elmenekülnek előle. Úgy érzi, most már nem vágyakozik, hanem fél. Teret enged a rettegésnek, így az egyik érzés kiszorítja a másikat. Egyetlen ösztöne a menekülés. Maga sem érti, mi elől menekül, de hatalmas falakkal zárja be magát.

Bizony, a szeretet magunkba engedéséhez bátorságra van szükség. Ahhoz is, hogy valakit merjünk szeretni. Ehelyett a világból is elmenekülne, nehogy megsebezzék. De így van ez: míg a magunkba- és az életbe vetett bizalom nem jön létre, mindig kételkedni fogunk a másik emberben. Ha megtanuljuk szeretni magunkat, mi is szerethetővé válunk.

Aki igazán szeret, az nem fél a sebektől. Tudja, mivel boldogsága nem függ a másiktól, nincs mivel megsebezzék. A szeretet leckéjét megtanulta...

Guzsik-Mohácsi Viktória (elozoeletek.blogspot.hu)
--
Utolsó szerkesztés: 10 hónapja 3 napja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

A fórumra látogatóknak 9 hónapja 3 hete ezelőtt #6752

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

--
Téma zárolva.

A fórumra látogatóknak 9 hónapja 1 hete ezelőtt #6769

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

--
Téma zárolva.

A fórumra látogatóknak 8 hónapja 2 hete ezelőtt #6806

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

A boldogulás titkai. - Aranyosi Ervin

--
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.113 másodperc