Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Gyógyító és szabadító ima

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 5 hónapja ezelőtt #358

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Mindenkinek szeretettel:

Margit

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 napja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 5 hónapja ezelőtt #371

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Gyógyíts meg engem Uram!

Uram, hiszem, hogy Te teremtettél, és hiszem, hogy ma is szeretsz engem.

Egészen átjár, és körülvesz a Te teremtõ energiád, erõd, és szereteted, a jóság és a szépség hatalma.

Jöjj a Te gyógyító erõddel és ajándékozz meg testem és lelkem egészségével!

Néha a gyermekkor zavaraitól szenvedek: a hiányos odaadás, a kevés szeretet, de saját hibáim és kudarcaim miatt is. De hiszem, hogy Te mindent meg tudsz bocsátani és mindent képes vagy meggyógyítani.

Segíts, hogy ne szenvedjek többé a keserû érzésektõl és élményektõl! Szabadíts meg engem Szentlelked által minden negatív tapasztalattól és rossz emléktõl!

Adj nekem új jövõt, az öröm és a biztonság új érzetét, új kapcsolatot Veled és felebarátaimmal! Engedd, hogy átéljem gyógyításod valóságát és teljességét!

Uram, bízom segítségedben. Gyógyíts meg és fordíts magad felé engem!
Ámen
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 4 hónapja ezelőtt #499

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Az Isteni gyógyító erõ alkalmazása

Az Isteni erõ rendelkezésre áll mindenkinek, aki a teljes gyógyulásra nyitott és arra törekszik, hogy teste gyógyulását a lelke tisztításán keresztül érje el. A gyógyulást keresõ bekapcsolódhat a gyógyító áramlatba és tudatosíthatja magának, hogy õ most a teljes gyógyítás isteni áramlatába került. Ez idõ alatt imádkozhat is, vagy elképzelheti, ahogy beragyogja õt a gyógyító krisztusi fény. Ezt mindenhol megteheti, még a munkahelyén is, ha magába száll néhány percre és arra koncentrál, hogy most Krisztus gyógyítja!
A gyógyításra kedvezõen hat a gyógyulást keresõ hite, mert aki hisz Krisztus hatalmas gyógyító erejében, az tudatosítja magának, hogy egészséges! Ez azonban nem jelentheti azt, hogy távol tartja magát bizalmi orvosától, éppen ellenkezõleg, úgy az orvosát, mind az általa felírt orvosságokat is helyezze a krisztusi fénybe! A fájdalmak és a súlyos betegségektõl való félelem is gyógyítható az aktív hittel, a felismert hibás magatartástól való megszabadulással. Jó, ha az ember keveset beszél a betegségérõl, mert így elõsegíti a gyógyulást.
Mondjon igent az egészségnek!
(forrás:Weltweites)

Itt szeretném felhíni a figyelmét azoknak, akik mélyebben szeretnének elmerülni ebben a témában, az ima általi Isteni gyógyulásban, azok találhatnak maguknak az alábbi linken sok hasznos tanácsot, és megtapasztalást.
Szeretettel: Margit

www.heilzentrum.cc/cms/index.php?id=10&L=11
--
Utolsó szerkesztés: 12 éve 4 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 3 hónapja ezelőtt #705

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Gyógyíts meg engemet...

Én Istenem, gyógyíts meg engemet!
Nézd: elszárad a fám,
A testem-lelkem fája...
De épek még a gyökerek talán.

A tompa, tunya tespedés alatt,
Gyökereimben: érzem magamat,
És ott zsong millió melódiám.
Én Istenem, gyógyíts meg engemet!

Hiszen - nem is éltem igazában.
Csak úgy éltem, mint lepke a bábban,
Csak úgy éltem, mint árnyék a fényben:
Rólam gondolt roppant gondolatod
Torz árnyéka képen.

Egy kóbor szellõ néha-néha
Valami balzsam-illatot hozott.
Akkor megéreztem: ez az élet,
S megéreztem a Te közelléted, -
S maradtam mégis torz és átkozott.

Én Istenem, gyógyíts meg engemet.
Én szeretni és adni akarok:
Egy harmatcseppért is - tengereket.
S most tengereket látok felém jönni,
És nem maradt egy könnyem - megköszönni.
(ismeretlen szerzõ)
--
Téma zárolva.

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 3 hónapja ezelőtt #732

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
Van-e a kéznek gyógyító ereje?
!
Igen, ezt hiszem, és meg vagyok róla gyõzõdve! Mindenki, akinek valamilye fáj, ösztönösen ráteszi beteg testrészére a kezét. Mindegyik anya a kezével hûsíti gyermeke lázas fejét, és a hasfájós csecsemõ hasát is a kezével simogatja.

Gondoljunk az õsrégi kifejezésre: "kezelés", ahol szintén a kéz a gyógyító eszköz. Az orvosok is elõször a kezükkel vizsgálják meg a beteget, mielõtt bármilyen orvosi eszközt vennének elõ. Az én idõmben az orvosok a pulzust a kezükkel mérték, és a testemet is végigtapogatták, hogy rájöjjenek, mi fáj. A bibliában is a szentek a kezüket tették a betegek feje fölé, hogy megmentsék õket a földi gyötrelmektõl.

Láttál-e már "Kirlian-fotót", vagyis energiatér fotót? Ott a kéz környékén különösen nagy az energiatér. Az idegrendszer végzõdései is megtalálhatóak a kéz felületén, és az energia vonalak különösen aktívak a kéz ujjainak a végén.

Az energiateret érzékelheted te is a kezeden, ha a két kezed ujjait gyengéden egymáshoz érinted. Egy rövid idõn belül érezni fogsz egy kellemetlen bizsergést, és úgy érzed, gyorsan szét kell venni ujjaidat. Teljesen mást érzel, ha a tenyered érinted össze, mintha imádkoznál. Ekkor nem zárod az energia szabad kiáramlását.

Tegyük tehát ismét a kezünket a gyógyítás eszközévé!
(Ismeretlen)
--
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gyógyító és szabadító ima 12 éve 2 hónapja ezelőtt #912

• Istvan
  • Istvan profilkép
.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.110 másodperc