Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

TÉMA: Spirituális gondolatok

Spirituális gondolatok 10 hónapja 1 hete ezelőtt #6732

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
Figyeld a jeleket!

Észrevetted, hogy az Univerzum folyamatosan üzen Neked? Jelek sorozata vezet el mindig a legcsodálatosabb felismerésekhez. Sokszor mégsem hallgatsz arra, amikor belülről súgnak. Kételkedsz a lelked hangjában, és rögtön felülírod az iránymutatást.

Pedig ha tudnád, mennyivel könnyebb az élet, mikor odafigyelsz magadra. Bölcsességed mindig elvezet arra a helyre, ahová menned kell. Mindig elvezet oda, ahol feladataid vannak, amik megoldásával közelebb kerülsz önmagadhoz.

Lelked inkább tudja mire van szükséged, mint mások. Így ha hallgatod a "jótanácsokat", arra figyelj, mit súgnak belül. Ha ellenérzésed támad, akkor a lelkednek higgy!
Senki nem tudhatja mire van szükséged, önmagadon kívül...

Guzsik-Mohácsi Viktória (elozoeletek.blogspot.hu)
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

Spirituális gondolatok 10 hónapja 5 napja ezelőtt #6740

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Hallgass a szívedre! - Balogh Béla és Szabó Péter beszélgetése - 30 perces film

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

Spirituális gondolatok 6 hónapja 4 hete ezelőtt #6834

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Üzenet...

“Ha valakivel találkozol, gondolj arra, hogy a találkozás mögött ezer és ezeregy ok rejlik. Minden emberi kapcsolat szent egymásra találás. A másik emberben önmagad másik felét ismered fel, minden vonásában saját vonásaidat látod meg. Amit róla gondolsz, magadról gondolod. Amit vele teszel, magaddal teszed. Amit róla képzelsz, azt magadról képzeled. Mindaz, amit neki kívánsz, egy napon veled fog megtörténni.”
(ismeretlen szerző)
--
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.051 másodperc