Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Állatok

Állatok 3 éve 2 hónapja ezelőtt #5223

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Meglepõ dolog történt Dél-Afrikában

Lawrence Anthony, aki 3 könyv szerzõje, és egy legenda volt Dél-Afrikában, 2012. március 7-én meghalt. Nevéhez leginkább számtalan elefánt megmentése fûzõdött...
Két nappal a halála után, a vadon élõ elefántok 2 nagy csoportja jelent meg a házánál. Az állatok özönlöttek, hogy búcsút vegyenek az õ kedves ember barátjuktól...Összesen 31 elefánt tett meg több mint 12 mérföldet, hogy az õ házához megérkezzen. Az embereket, akik tanúi voltak mindennek, lenyûgözte a látvány. Nem csak a legmagasabb intelligenciaszint és a tökéletes pillanat megérzése, ahogy ezek az állatok észlelték ami Lawrence-szel történt, hanem az is, amilyen szervezett módon érkeztek a hõn szeretett elefántjai. A lassú menet rendezett sorban, egymás mögé felsorakozott állatokkal jelent meg a hosszú gyaloglás után, már-már ünnepélyesen, a vadon élõ cserjék közt megbúvó háza elõtt.

Lawrence feleségét, Francoise-t, mindez rendkívül megérintette, fõleg, hogy az elefántokkal több mint 3 éve nem volt már kapcsolata a férjének. Mindenki számára hihetetlen volt a nagyon is egyértelmû, azaz, hogy az elefántok a nyilvánvaló mély tiszteletüket akarták leróni azelõtt az ember elõtt, aki valamikor megmentette az életüket. A csendes tisztelgés 2 napon és 2 éjen át tartott, miközben semmit nem ettek és ittak ezek az állatok. Két nap után, hajnalban, ugyanazon az úton, ahogy érkeztek, megindultak haza..."

Megérezték az elefántok, hogy Lawrence Anthony eltávozott az élõk sorából. Szép búcsúzási tisztelet volt, nem is hinné el az ember, ha nem történt volna meg. Nyugodjon békében Lawrence Anthony.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Állatok 3 éve 1 hónapja ezelőtt #5291

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.

Állatok 2 éve 11 hónapja ezelőtt #5482

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Cuki "kutyacsalád," anya, apa és a gyerekek együtt, szeretetben és gondoskodásban.

--
Téma zárolva.

Állatok 2 éve 11 hónapja ezelőtt #5487

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Hány állat van a képen?

--
Utolsó szerkesztés: 2 éve 11 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Állatok 2 éve 11 hónapja ezelőtt #5517

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Top 10 legokosabb állat a világon - 11 perces video

--
Téma zárolva.

Állatok 2 éve 11 hónapja ezelőtt #5539

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Éneklõ kutyus- 2 perces video

--
Utolsó szerkesztés: 2 éve 11 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc