Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Gabonakörök

Gabonakörök 11 éve 3 hónapja ezelőtt #2778

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
Sok féle gabonakör
.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 11 éve 3 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gabonakörök 10 éve 2 hónapja ezelőtt #3161

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
A GABONAKÖRÖKRÕL és tetten ért repülõ UFOk

A dél-angliai Warminsterben 1972. augusztus 15-én egy amerikai újságíró, Bryce Bond és egy brit ufológus, Arthur Shuttlewood két fényes, repülõ tárgyat vett észre. Az amerikai arról számolt be, hogy az egyik háromszög alakú és körülbelül hét méter hosszú, fényes tárgy egyszer csak mozgásba lendült, és elkezdett körözni egy gabonamezõ fölött.
A repülõ objektum alatti területen a gabonaszárak egységesen, spirális alakban meghajoltak. Kevesebb mint egy perc alatt kialakult a rejtélyes tárgy formáját visszatükrözõ, méretes ábra. Bond azzal a megállapítással zárta errõl szóló elbeszélését, hogy rögtön ezután egy második, tíz méter átmérõjû kör is megjelent. Az ábrát befejezve a repülõ tárgy felszállt, hogy azután eltûnjön a messzeségben. A warminsteri volt az elsõ gabonakör a történelemben, melynek szemtanúi is akadtak, nem véletlen hát, hogy a hasonló események máig lázban tartják a világot.

Egy titokzatos jelenség

Az idõk során a gabonakörök mind gyakoribbá váltak, és megmunkálásuk minõsége is pozitív irányban változott. A máig legmeghökkentõbb ábra 2001. augusztus 15-én jelent meg Milk Hillben, a dél-angliai Wiltshire-ben: átmérõje 300 méter volt, és 409 kör alkotta.
A gabonakörök kizárólag éjjel jelennek meg, és, mivel akármilyen formájúak vagy méretûek lehetnek, sohasem lehet õket egymásból kikövetkeztetni. Ezenkívül fõként történelem elõtti emlékeket hordozó területeken tûnnek fel: jó példa erre a Wiltshire-ben található Stonehenge.
A kör belsejében a gabona az óramutató járásával megegyezõ vagy ellentétes irányban, a földre lehajtva fekszik, de soha sincs letörve, a szélén pedig egyetlen sor gabonaszár velük ellentétes irányban hajlik le, hogy még pontosabban körülhatárolja az ábrát.
A gabonaszárak idõnként össze is fonódnak, miközben ritkán könnyebben meg is perzselõdhetnek. A rovarok mind elpusztulnak a szárak között, néha szó szerint összeroppannak, mintha csak erõs hõnek lettek volna kitéve.

A másik érdekes ismertetõjel a bárminemû nyom teljes hiánya a búza között vagy annak közelében, továbbá a gabonaszárak olyannyira gyengék, hogy az elsõ látogatók lábai alatt eltörnek. Néhány körben idõnként erõs elektromágneses és radioaktív anomáliákat észlelnek, ami akár hányingert vagy fejfájást is okozhat. A gabonakörök mindig olyan területeken jelennek meg, ahol gyakoriak az UFO-észlelések is.
vilaghelyzete.blogspot.com/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gabonakörök 6 éve 3 hónapja ezelőtt #3998

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Újabb gabonakörök tûntek fel, amit ufókhoz kötnek!

Az elsõ gabonakörök 2005. július 22-én tûntek fel. A második széria 2015. július 22-én érkezett a Volga menti városokba.

Bõ egy hete még teljesen érintetlenek voltak a mezõk Alekszej Zagorodnyikov felvételei alapján, de aztán furcsa, szabályos, kör alakú minták jelentek meg a búzamezõben.

A 7-13 méter átmérõjû körök az ufológusok szerint egyértelmûen földönkívüli üzenetek, míg a szkeptikusok errõl hallani sem akarnak. Vagyim Csermoborov, a Nemzetközi társadalmi-tudományos kutatói egyesület vezetõje jelezte, hogy már vizsgálják a gabonaköröket.

neon.hu/bulvar_rovat/ujabb-gabonakorok-t...fokhoz-kotnek-301171

--
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

Gabonakörök 1 éve 1 hónapja ezelőtt #6337

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.
Arany László: Hatalmas gabonakör Nagykanizsán - 2020.06.18. - 24 perces video

--
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc