Jézus a fény

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

TÉMA: HOOPONOPONO

HOOPONOPONO 5 éve 5 hónapja ezelőtt #4158

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Hooponopono

Világszerte rengetegen használják már az õsi hawaii módszert, amellyel boldogságot, bõséget és egészséget teremthetünk. Segít megtisztítani a tudattalant azoktól a negatív programjainktól, amelyek a problémákat generálják az életünkben.

Mi az a hooponopono?

A Hooponopono egy õsi hawaii gyógymód, a megbocsátás mûvészete, a kapcsolatok gyógyítását szolgáló, egyensúlyt visszaállító spirituális technika. Maga a szó azt jelenti: "jól tenni", hibát kijavítani". Segít megtisztítani a tudattalant azoktól a negatív programjainktól, amelyek a problémákat generálják az életünkben.

Alapja: a megbocsátás önmagunknak. Önmagunk teljes elfogadása és feltétel nélküli szeretete.

Célja: kapcsolatba lépni Istennel. Tudatosan átélni a teremtés folyamatát.
Ennek feltétele: a 100%-os felelõsség vállalása, vagyis annak elismerése, hogy minden probléma a tudatalattiban elraktározódott emlékekben rejlik.
A Hooponopono tisztítási folyamatban semlegesítõdik a negatív energia és ezzel együtt megtisztulnak a Világodban levõ dolgok is, mert Világod a tudatalattid része.
Minden hibát ki tudsz javítani, ami már megvan, és minden hibát el tudsz hárítani, mielõtt megtörténne.

A hoponoponó szerint 4 mondat ismételgetésével képes vagy megtisztítani magadban azokat a programokat, amelyek megakadályozzák, hogy békében és szeretetben legyél.

Ez a 4 mondat a sajnálom, kérlek bocsáss meg, köszönöm, szeretlek.

Amikor azt mondod sajnálom, ezzel a mondattal vállalod a felelõsséget a dolgok létrejöttéért.
Amikor azt mondod, kérlek bocsáss meg, megtisztítod magad egy konkrét helyzetben megjelenõ programodtól.
Amikor azt mondod köszönöm, a háládat fejezed ki és a hitedet, hogy a dolgok mindenki számára a legjobb módon alakulnak.
A szeretlek kimondásával meggyógyítod magadban azt a programot, ami a helyzetet elõidézte.
Csak mondogasd magadnak, mint egy mantrát, hiszen senki mással, csak saját magaddal van dolgod. A Te felelõsséged!

Problémamegoldás hooponoponóval

A hooponopono egy problémamegoldó folyamat, amit teljes egészében önmagadban folytatsz le.

A hooponopono szerint a problémák nem egyebek, mint a tudatalattinkban visszajátszódó emlékek. Amikor valami gondod támad valakivel, akkor valójában nem azzal az emberrel van gondod, hanem azzal az emlékkel, ami felszínre jön benned, és amire tulajdonképpen reagálsz. Ezzel van gondod.
A hooponopono lényege, hogy semlegesítse a tudatalattinkból azokat az emlékeket, amelyeket problémának érzékelünk. Ezt egyetlenegy úton érhetjük el: ha folyamatosan tisztítjuk a tudatalattinkat ezektõl a korlátozó emlékeinktõl.

www.harmonet.hu/ezoteria/63199-horsquo;o...-bagdi-bellaval.html
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

HOOPONOPONO 3 éve 4 hónapja ezelőtt #4872

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

A megbocsátás gyógyító ereje - Ho'oponopono

Tudom, ez nem újdonság, mert már a csapból is ez a nehezen kiejthetõ nevû technika folyik és már énekelni is tudjuk a bûvös 4 szót, mely életünket megváltoztatja (sajnálom, bocsáss meg, szeretlek, köszönöm), de a valódi értelmet a szavak mögött szerintem kevesen értik. Én is így voltam vele, míg a "bella" c. német hetilapban el nem olvastam egy cikket róla és lehullott szememrõl a fátyol.

Ez áll az írásban:

Egy hawaii bölcsesség azt mondja: napnyugta elõtt megbocsátást kell gyakorolnod. Az ennek megfelelõ rituálé a Ho'oponopono. Lefordítva annyit jelent, mint valamit helyretenni, valamit rendbehozni, a hibákat jóvátenni.

Az alapja egy mélyen gyökerezõ hit abban, hogy a világon minden egyetlen egységet képez. Hogy minden összefügg. Hogy minden tett egy másikat von maga után. Hogy a problémák és betegségek gondolatok által keletkeznek. Gondolatok által, melyeket szenvedéssel telt megtapasztalásaink bélyegeznek meg. Melyek az itt és mostra kihatnak. Lehetnek ezek fájdalmas visszaemlékezések emberekre, helyekre vagy eseményekre. A hawaiak meg vannak gyõzõdve arról, hogy minden problémánkat személyes hibák és felhalmozódott harag okozza. Azt mondják: "Ha 2 vagy 3 napig haragos vagy, akkor jönni fog egy nehézség vagy betegség."

Vállald fel a felelõsséget!

És éppen ezért gyakorolják rendszeresen a Ho'oponoponót. Ez egy régi gyógymód, mellyel az emberek megszabadítják magukat a rossz gondolatoktól és megoldják egymás közötti konfliktusaikat. Eredetileg arra használták ezt a módszert, hogy a blokádokat és félreértéseket feloldják egy kisebb közösségen belül. Ha valakinek valamilyen problémája volt, akkor az egyben mindenki problémája is volt, tehát mindenkinek fel kellett vállalni a probléma rá esõ részét és - ez a döntõ lépés - teljes felelõsséget kellett vállalnia érte.

Bocsáss meg önmagadnak!

Miután ezt felismertük, meg kell bocsátanunk önmagunknak. És az nem is olyan egyszerû, mert amilyen nagyvonalúan tudunk másokkal bánni, olyan szigorúak vagyunk önmagunkkal. Olyan sok dolog miatt haragszunk önmagunkra, hogy lelkünk nem tud szabaddá válni a boldogságra. Ezen változtatni kell és ha az sikerül, akkor nem csak saját életünk fordul jóra, hanem mindenkié, mert - mint mondottuk - minden összefügg. Minden egyetlen egységet alkot.

Az USÁ-ban már nagy divatja van

A Ho'oponopono elõször az USÁ-ban vált igazán népszerûvé. 2002-ben az a hír járta ott, hogy egy Dr. Ihaelakala Hew nevû gyógyító Hawairól egy egész szellemi beteg kórházi osztályt meggyógyított. Mindezt úgy, hogy soha nem is látta õket. Csak annyit tett, hogy a betegek aktáinak tanulmányozása közben önmagába befelé figyelt. Megkérdezte magától: Mi van bennem, ami ezeket az embereket megbetegítette?

Mialatt Dr. Len a páciensek helyzete miatti teljes felelõsséget magára vállalta, a betegek állapota egyre javult. Néhány hónap múlva az ágyhoz kötött betegek szabadon sétálhattak. Mások, akik erõs gyógyszereket kaptak, elhagyhatták azt. Némelyiket gyógyultan haza engedték. Idõ közben az egész osztályt bezárták.

Csoda? Dr. Len magyarázata így hangzik: "Az ember megggyógyítja önmagában azt a részt, mely a problémát elõidézte. Ha meg akarsz oldani egy problémát, dolgozz saját magadon! És ha mással van problémád, kérdezd meg magadtól: Mi játszódik le bennem, hogy ez a személy idegesít? Ha ezt felismered, akkor minden probléma eltûnik."

A Ho'oponopono megbocsátási folyamata tehát így zajlik:

1. A csúnyát/problémát önmagamban megerõsíteni: Sajnálom.
2. A csúnyát/problémát önmagamban szeretni: Szeretem magam.
3. Az önmagunkban lévõ csúnyaság elõttünk álló átváltozásáért köszönetet mondani: Köszönöm.
4. Az önmagunkban lévõ csúfságért megbocsátani: Megbocsátok magamnak.

Hihetetlen, ugye? Pedig egy egyszerû titok rejlik mögötte: a szeretet az, ami mindent jobbá tesz. Aki szeretetteljes önmagával, az másokkal is szeretetteljes.
Próbáld ki és meg fogod tapasztalni, hogy a csodák és vágyak valóra válnak!

Ennyi volt a cikkben. Én még hozzáteszem Dr. Len tanácsát, melyet Dr. Joe Vitaleval közösen tartott szemináriumán mondott el. Ezek a szavak valójában a bennünk élõ gyermeki lényünkhöz szólnak. Mindenkiben benne él ugyanis a teljesen tökéletes gyermeki énje. Ha valami rossz történik velünk, akkor valójában ettõl a gyeremektõl kell bocsánatot kérnünk, amiért ezt tettük vele.

Dr. Len javasol egy meditációt, mellyel megtisztíthatjuk magunkat a "csúnyaságtól":
Csillapítsuk le elménket azáltal, hogy csukott szemmel egy nyugodt helyen ülve lélegzetünkre figyelünk! Ha lenyugodtunk, akkor képzeljük el magunkban gyermeki énünket! Kérdezzük meg tõle, hogy megsimogathatjuk-e a fejét! Ha azt a választ kapjuk, hogy igen, akkor simogassuk meg a fejét és mondjuk közben többször: sajnálom, bocsáss meg, szeretlek, köszönöm!
Ezután kérdezzük meg, hogy megfoghatjuk-e a kezét! Ha megengedi, akkor ismét mondogassuk a 4 kifejezést!
Végül kérdezzük meg, hogy átölelhetjük-e! Ha igen, akkor öleljük át a bennünk élõ gyermeki énünket és mondogassuk a 4 szót!
Dr. Len szerint ezt érdemes rendszeresen elvégezni, mert teljesen megtisztít minden negativitástól és felszabadít vágyaink és álmaink megvalósulásának befogadására.

forrás:http://inspiralo-uzenet.blogspot.com/search/label/Ho%27oponopono
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 3 éve 4 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

HOOPONOPONO 3 éve 4 hónapja ezelőtt #4926

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

4 perces zene

--
Utolsó szerkesztés: 3 éve 4 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

HOOPONOPONO 2 éve 9 hónapja ezelőtt #5593

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Bagdi Bella: HOOPONOPONO - ének - 5 perces video

8 perces zene
--
Utolsó szerkesztés: 2 éve 9 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

HO' OPONOPONO 2 éve 8 hónapja ezelőtt #5658

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Joe Vitale - HO'OPONOPONO

Két évvel ezelõtt hallottam egy hawaii-i terapeutáról, aki egy teljes osztálynyi közveszélyes õrültet gyógyított meg anélkül, hogy valaha találkozott volna bármelyikükkel. A pszichológus egy-egy beteg kórlapjának tanulmányozása után önmagában kereste, hogy hogyan teremtette annak a személynek a betegségét. Ahogy önmaga gyógyult, úgy gyógyult a beteg is.
Amikor elõször hallottam ezt a történetet, azt gondoltam, ez valami városi legenda. Hogy gyógyíthatna valaki embereket önmaga gyógyításával? Hogy lenne képes akár a legjobb öngyógyító mester közveszélyes õrülteken segíteni? Kellõen értelmetlen és logikátlan volt, úgyhogy nem törõdtem a sztorival.

Egy évvel késõbb újra az utamba került a történet. Azt hallottam, hogy a terapeuta egy Hawaiiban ismert gyógyító módszert, a ho''oponopono-t használja. Soha nem hallottam róla, mégsem tudtam kiverni a fejembõl. Ha ez az egész történet igaz volt, mindent tudni akartam róla. A teljes felelõsség fogalmát mindeddig úgy értelmeztem, hogy felelõs vagyok azért amit gondolok illetve teszek. Ami ezen túl van, azért nem felelek. Azt hiszem, a legtöbb ember így gondolkodik a teljes felelõsségrõl. A saját cselekedeteinkért vagyunk felelõsek, nem azért, amit mások tesznek - de ez nem így van.

A hawaii terapeuta, Dr. Ihaleakala Hew Len, aki azokat a szellemi fogyatékosokat meggyógyította egy egészen új perspektívából tanította meg látnom, mi is az a teljes felelõsség. Az elsõ telefonbeszélgetésünk körülbelül egy órán át tartott; arra kértem, mesélje el terapeuta munkásságának teljes történetét.
Elmagyarázta, hogy a Hawaii Állami Kórházban dolgozott négy éven át. Az osztály, ahol a közveszélyes õrülteket tartották, veszélyes hely volt: a pszichológusok havonta váltották egymást, az ápolók gyakran jelentettek beteget, vagy csak egyszerûen felmondtak. A dolgozók az osztályon kizárólag hátukkal a falhoz simulva közlekedtek, így kerülve el, hogy rájuk támadjanak a betegek. Az osztályon se dolgozni, sem élni nem volt kellemes.

Dr. Len egyetlen beteggel sem találkozott. Kapott egy szobát, ahol a kórlapjukat tanulmányozta. Amíg ezeket olvasta, saját magán dolgozott. Ahogy magát gyógyította, úgy lettek jobban a betegek is.

"Néhány hónap elteltével - mesélte Dr. Len - a korábban szigorúan lekötözött betegek szabadon sétálhattak; másoknak, akiket addig keményen gyógyszereztek, már nem kellett gyógyszert szedniük. Azok, akiknek esélyük sem volt arra, hogy valaha kiengedjenek a kórházból, gyógyultan hazamehettek. Sõt, mi több, a személyzet egyre jobban szeretett ott dolgozni."

"A hiányzások és a gyors személyzetváltások megszûntek. A végén többen dolgoztak az osztályon, mint amennyire szükségünk volt, mivel a betegek hazamehettek, plusz mindenki bejárt dolgozni. Mára az osztályt bezárták."

Ez volt az a pillanat, amikor feltettem az egymillió dollárt érõ kérdést: "Mit csináltál magaddal, amitõl ezek az emberek ennyire
megváltoztak?"

"Egyszerûen meggyógyítottam magamban azt a részt, ami õket teremtette."

Nem értettem. Dr. Len elmagyarázta, hogy az életért vállalt teljes felelõsség azt jelenti, hogy az életedben minden - csupán mert az életedben jelen van - a te felelõsséged. Tulajdonképpen az egész világ a te teremtményed.

Hát... Ez egy kicsit erõs... Felelõsnek lenni azért, amit mondok vagy teszek, egy dolog. Azért is felelni, amit bárki más mond vagy tesz a környezetemben, az meg egy másik. De mégis, az igazság az, hogyha felvállalod a felelõsséget az életedért, azaz mindenért amit látsz, hallasz, ízlelsz, érintesz, vagy bárhogyan megtapasztalsz - az a te felelõsséged, mivel jelen van az életedben. Ez azt jelenti, hogy a terrortámadásokat, az elnököt, a gazdaságot vagy bármit, amit tapasztalsz és esetleg nem tetszik - orvosolhatsz. Ezek a dolgok nem léteznek a szó szoros értelmében, csupán a te belsõ kivetítéseid. A probléma nem velük van, hanem veled, és ahhoz, hogy megváltozzanak, magadat kell megváltoztatnod.

Tudom, hogy ezt elég nehéz felfogni, pláne elfogadni vagy éppenséggel így élni. Ujjal mutogatni sokkal könnyebb, mint ez az egész teljes felelõsség dolog, de ahogy Dr. Lennel beszélgettem, lassan rájöttem, hogy számára és a ho''oponopono szerint a gyógyítás nem jelent mást, mint önmagunk szeretetét.

"Ha javítani akarsz az életeden, meg kell gyógyítani azt. Ha meg szeretnél valakit gyógyítani, akár egy közveszélyes õrültet is, saját magad gyógyításával tudsz segíteni rajta."

Megkérdeztem Dr. Len-t, hogy van ez, mit csinált egészen pontosan, amikor azokat a kórlapokat tanulmányozta.

"Nem tettem mást, csak folyamatosan ismételtem, hogy "Bocsáss meg!" és "Szeretlek!" - újra és újra."

"Ennyi?"

"Ennyi."

Úgy tûnik, hogy szeretni önmagunkat a legerõsebb módja saját fejlõdésünknek, és ahogy mi fejlõdünk, úgy javul a világunk is.

Hadd magyarázzam el, hogy is mûködik ez: egy napon valaki küldött nekem egy e-mailt, ami meglehetõsen felbosszantott. Korábban megnéztem volna magamban, miért zavar egy ilyen üzenet, vagy elkezdtem volna veszekedni azzal, a levél küldõjével.

Most viszont úgy döntöttem, kipróbálom Dr. Len módszerét. Némán mondogattam magamban: Bocsáss meg! Szeretlek! Nem intéztem senkihez a szavakat, egyszerûen csak megidéztem magamban a szeretetet, hogy meggyógyítsa bennem azt, amit ez a külsõ körülmény okozott.

Egy órán belül újabb levél jött ugyanattól az embertõl: bocsánatot kért korábbi soraiért. Pedig nem tettem semmit, ami ezt kieszközölte volna, még csak nem is válaszoltam neki. Mégis, azzal, hogy azt mondtam "Szeretlek!", valahogy meggyógyítottam azt a részemet, ami õt teremtette.

Késõbb elmentem Dr. Len tréningjére. Õ most 70 éves, mondhatni egy visszavonult sámánnagyapa. Dicsérte az Attractor Factor (A figyelemfelhívó-faktor) címû könyvemet, és azt mondta, ahogy én fejlõdöm, a könyvem rezgése is nõni fog, és ezt mindenki érezni fogja olvasás közben. Röviden: ahogy én fejlõdöm, úgy fejlõdnek az olvasóim is.

"Mi van azokkal a könyvekkel, amik már kint a vannak boltokban, vagy eladtak?" kérdeztem.

"Azok nincsenek ott kint." Magyarázta, újra felvillantva misztikus bölcsességét. "Azok most is benned vannak." Magyarán, nincs olyan, hogy ott kint.

Ennek a fejlett technikának az alapos bemutatása igazából egy könyvet érdemelne.Elég az hozzá, hogy ha bármit is javítani akarsz az életedben, csupán egyetlen hely létezik, amit meg kell, hogy vizsgálj: saját magad. És amikor befelé figyelsz, figyelj szeretettel!

(forrás:astronet.hu)
--
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.

HOOPONOPONO 1 éve 7 hónapja ezelőtt #6378

• Margit
  • Margit profilkép
  • Nem elérhető
  • Administrator
.

Az a híres hawaii kórház
Móra Klára 2020-11-06

„A probléma nem probléma, hanem ahogy reagálunk a problémára, az a probléma.”
Dr. Ihaleakalá Hew Len

Ismerősen cseng ez a nehezen megjegyezhető név? Jó néhány évvel ezelőtt már találkozhattál vele a Magyarországon először megjelent Ho’oponopono-könyv lapjain. Ő az a pszichológus-sámán, aki egy hawaii állami kórház veszélyes bűnözőként fogva tartott, elmebetegeknek titulált pácienseit úgy gyógyította meg, hogy nem is látta őket. Csupán a kórlapjaikat vette elő, és a Ho’oponopono technikáját alkalmazva tisztította az erőszakkal, a betegségekkel és az illető rabokkal kapcsolatos, több életen át felhalmozódott emlékeket.

Az eset híre robbanásszerűen terjedt el a világban, hála Joe Vitale marketingguru több nyelvre lefordított könyvének. Azóta ennek a mindenki számára remekül működő technikának magyar nyelvű szakirodalma is kerekedett, hiszen nagy igény volt és van arra, hogy az idegen nyelvet nem beszélők is hozzáférjenek a forrásmunkákhoz, cikkekhez, videókhoz, könyvekhez. Jómagam - ugyancsak elolvasva ezt a könyvet - elhivatottságot éreztem e módszer iránt, és azonnal nekiálltam a fordításnak. Belevágtam a könyvkiadásba is, megtanultam videókat feliratozni, és ma már elmondhatom, hogy bárki bármilyen problémájára keres megoldást a Ho’oponoponoban, megtalálhatja.

De mi is valójában a probléma? Mert úgy tűnik, mindannyiunknak van belőle bőven. Ha nincs elég, akkor csinálunk magunknak… Problémának tekintünk mindent, amit nem tudunk azonnal, csípőből megoldani, ami váratlanul bukkan fel, ami arra késztet, hogy kilépjünk az oly kényelmes komfortzónánkból, és valami újat próbáljunk ki, ha végre más eredményt akarunk elérni. Problémákról beszélgetünk a családban, az ismerőseinkkel, a barátainkkal – mert azt hisszük, hogy ha megosztjuk, akkor kisebb súllyal nehezedik a mi vállunkra. Egy szó, mint száz – a saját problémáinkon kívül magunkra vesszük a másokéit is.

Elővesszük tehát a hitünk szerint jól bevált és társadalmilag is elfogadott, sőt, szentesített eszközeinket.

1. Elkezdünk aggódni. Akarva-akaratlanul, automatikusan, hiszen ezt tanultuk, ezt örököltük, talán párszor a fejünkhöz is vágták, hogy felelőtlenek (!) vagyunk, mert nem aggódunk. Mintha az aggódás segítene bármin is! Az aggódás elvisz a jövőbe, elképzeljük a nem kívántat, a negatív kimenetelt, de még abból is a legrosszabbat, mert az elme már csak ilyen. Nem tud kilépni a saját korlátaiból. Az aggódás csak félelmet szül; a legrosszabb, amit tehetünk, ha probléma merül fel.

2. Elkezdünk gondolkodni, hogy is oldjuk meg a problémát. Nos, a gondolkodás ritkán vezet eredményre. Miért? Mert amint elkezdünk a problémán gondolkodni, máris a múltban vagyunk, ottragadunk, egyik emlék felidézi a másikat, és már azt sem tudjuk, hogy miért is szálltunk magunkba. Lehetséges, hogy jön valami jónak látszó ötlet, de hogy valóban jó-e és megoldást nyújt-e a problémánkra, azt bizony nem tudjuk. Sejtjük, elképzeljük, reméljük. Igen ám, de nem vesszük figyelembe, hogy a világ pillanatról pillanatra változik, és miközben mi a megoldáson gondolkodunk, fényévekkel megy el mellettünk az élet. Meg aztán nem is számolunk, nem is vagyunk képesek számolni minden lehetőséggel, még ha oly élénk is a fantáziánk. Kihagyunk valamit vagy valakit a számításainkból.

Akkor nincs is másik kijárat? Zsákutca az egész életünk?

A jó hír az, hogy van megoldás. Nem a probléma a probléma, hanem ahogy reagálunk a problémára, az a probléma. Hogy csináljuk? Hogy reagáljunk másképp?

Ahogy Eckhart Tolle mondja: „Amint észreveszed, hogy nem vagy jelen, máris jelen vagy. Valahányszor képes vagy megfigyelni az elmédet, már ki is léptél annak csapdájából.” Ez így rendben is van, de hogy szabaduljunk az elménk fogságából? Hogy törjük össze a sablonokat, amiket olyan jól megtanultunk? Hogy hozzuk magunkat a jelenbe? És ami még izgalmasabb, hogy maradjunk a jelenben?

A létező legegyszerűbb problémamegoldó módszer a Ho’oponopono. A szó hawaii eredetű, azt jelenti: hibát kijavítani, helyrehozni. Javítható általa tehát a hozzáállásunk, a tudatosságunk, a reagálásunk mikéntje. Helyrehozható sok, fájdalmat és bosszúságot okozó program, amely megakadályozza, hogy képesek legyünk élvezni a jelen pillanatot, és újra meg újra ugyanazt csináljuk – más eredményt várva. Ahogy Einstein mondta, ez őrültség!

Tehát: a jelenléthez kezdésként elegendő néhány mantrát ismételni magunkban, mint például a Köszönöm, Szeretlek. Ezzel leállítjuk az elme folytonos fecsegését, nem engedjük elkalandozni, okoskodni. Ezeket a kulcsszavakat alkalmazta Dr. Hew Len is a hawaii intézetben, és ért el ragyogó eredményeket. Amint észrevesszük, amint tudatossá válunk arról, hogy megoldandó helyzet adódott az életünkben, mantrázzuk ezeket az egyébként is pozitív, az elménket a múltból és a jövőből visszahozó szavakat. Ha erre figyelünk, a jelenben vagyunk, kezdetben talán csak néhány másodpercig, de gyakorlással egyre hosszabb ideig őrizhetjük a békénket. Ha békében vagyunk, akkor pedig jöhet az inspiráció, a tökéletes megoldás, a váratlanul érkező remek ötlet vagy gondolat. Erről az univerzum gondoskodik!

A Ho’oponopono számos könnyű és hatékony eszközt kínál a követőinek, hogy ki-ki ízlése és hite szerint megtalálja közülük azt, ami számára a legjobban működik. Érdemes tehát kipróbálni, mert garantáltan működik a technika.

Ha szívesebben hallgatod, mint olvasod, kattints ide:

forrás: hooponoponoway.hu/korhaz/
--
Utolsó szerkesztés: 1 éve 7 hónapja ezelőtt Írta: Margit.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.088 másodperc